Blocksy Companion Pro - en to sk translation catalogue (236 entries)

en: API URL
sk: API url adresa

en: Product link:
sk: Odkaz na produkt:

en: Add to cart:
sk: Pridať do košíka?

en: Price:
sk: Cena:

en: Product:
sk: Produkt:

en: unsubscribe
sk: odhlásiť sa z odberu

en: Confirm Subscription
sk: Potvrdiť odber

note: translators: %s User name.
en: Hi, %s!
sk: Dobrý deň, %s!

en: Confirmed
sk: Potvrdené

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť sa z odberu

en: Enter your email
sk: Zadajte svoj e-mail

en: Customer
sk: Zákazník

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Is registered
sk: Registrovaný

en: View
sk: Zobraziť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit this customer
sk: Upraviť zákazníka

en: Guest
sk: Hosť

en: Export Subscribers
sk: Exportovať odberateľov

en: Search Products
sk: Hľadať produkty

en: Invalid email
sk: Neplatný e-mail

en: Number of items per page
sk: Počet položiek na stránku

en: Invalid request
sk: Neplatná požiadavka

en: Actions
sk: Akcie

en: Message Color
sk: Farba správy

en: Message Font
sk: Písmo správy

en: Continue Shopping
sk: Pokračovať v nákupe

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: View Cart
sk: Zobraziť košík

en: Tax Amount
sk: Výška dane

en: Shipping Cost
sk: Náklady na dopravu

en: Recently Viewed Products
sk: Nedávno zobrazené produkty

en: Related Products
sk: Súvisiace produkty

en: Suggested Products
sk: Odporúčané produkty

en: Total Info
sk: Celkové informácie

en: Tax Info
sk: Informácie o dani

en: Shipping Info
sk: Informácie o doprave

en: Continue Shopping Button
sk: Tlačidlo Pokračovať v nákupe

en: Checkout Button
sk: Tlačidlo pokladne

en: Cart Button
sk: Tlačidlo košíka

en: Description Length
sk: Dĺžka popisu

en: Product Page
sk: Stránka produktu

en: Publish Date
sk: Dátum publikovania

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Archive Description
sk: Popis archívu

en: Archive Title
sk: Názov archívu

en: Post Date
sk: Dátum príspevku

en: Stock Status
sk: Stav skladu

en: Paragraph
sk: Odsek

en: Heading 6
sk: Nadpis H6

en: Heading 5
sk: Nadpis H5

en: Heading 4
sk: Nadpis H4

en: Heading 3
sk: Nadpis H3

en: Heading 2
sk: Nadpis H2

en: Heading 1
sk: Nadpis H1

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Image Hover Effect
sk: Hover Effect obrázka

en: Video thumbnail
sk: Miniatúra videa

en: Expand on click
sk: Rozbaliť po kliknutí

en: Icon/Logo
sk: Ikona/logo

en: Original
sk: Originál

en: Height
sk: Výška

en: Width
sk: Šírka

en: Select a starter site
sk: Vybrať štartovaciu stránku

en: Starter site
sk: Štartovacia stránka

en: Export Site
sk: Exportovať stránku

en: Filter by Price
sk: Filtrovať podľa ceny

en: Date
sk: Dátum

en: Attribute 2
sk: Atribut 2

en: Attribute 1
sk: Atribut 1

en: Category 2
sk: Kategória 2

en: Category 1
sk: Kategória 1

en: API Version
sk: Verzia API

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Hide Missing Language
sk: Skryť chýbajúci jazyk

en: Item Visibility
sk: Viditeľnosť položky

en: here
sk: tu

en: Tooltip Image
sk: Tooltip obrázok

en: Tooltip Text
sk: Tooltip text

en: Color 2
sk: Farba 2

en: Color 1
sk: Farba 1

en: Colors
sk: Farby

en: Message
sk: Správa

en: Price
sk: Cena

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: First Name
sk: Meno

en: User
sk: Používateľ

en: Only weekdays
sk: V pracovných dňoch

en: Only weekends
sk: Len cez víkendy

en: Every day
sk: Každý deň

en: Sun
sk: Ne

en: Sat
sk: So

en: Fri
sk: Pi

en: Thu
sk: Št

en: Wed
sk: St

en: Tue
sk: Ut

en: Mon
sk: Po

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Saturday
sk: Sobota

en: Friday
sk: Piatok

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Wednesday
sk: Streda

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Monday
sk: Pondelok

en: Select product
sk: Vybrať produkt

en: Video Tutorial
sk: Video návod

en: Manage
sk: Správa

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Compare Plans
sk: Porovnanie plánov

en: Free
sk: Zadarmo

en: Filter By
sk: Filtrovať podľa

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Total
sk: Celkom

en: Cash on delivery
sk: Dobierka

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Free shipping
sk: Doprava zadarmo

en: Shipping
sk: Doprava

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Shipping address
sk: Dodacia adresa

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Color
sk: Farba

en: Active Filters
sk: Aktívne filtre

en: In Stock
sk: Na sklade

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Out of Stock
sk: Vypredané

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Buttons Type
sk: Typ tlačidiel

en: Quick view
sk: Rýchly náhľad

en: Sec
sk: Sek

en: Hours
sk: Hodiny

en: Days
sk: Dni

en: Custom Height
sk: Vlastná výška

en: Shopping Cart
sk: Nákupný košík

en: NEW
sk: NOVINKA

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Length
sk: Dĺžka

en: Select Page
sk: Vybrať stránku

en: Page
sk: Stránka

en: Logo Size
sk: Veľkosť loga

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Link
sk: Odkaz

en: bbPress Dashboard
sk: bbPress Nástenka

en: Tutor LMS Dashboard
sk: Nástenka Tutor LMS

en: Dokan Shop
sk: Dokan Obchod

en: Dokan Dashboard
sk: Nástenka Dokan

en: Log Out
sk: Odhlásiť sa

en: Edit Profile
sk: Upraviť profil

en: Account
sk: Účet

en: Cart Page
sk: Stránka košíka

en: Compare
sk: Porovnať

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Requests
sk: Požiadavky

en: Range Date/Time
sk: Rozsah Dátum/čas

en: Date & Time
sk: Dátum a čas

en: All Products
sk: Všetky produkty

en: Your email *
sk: Váš e-mail *

en: Custom URL
sk: Vlastná URL

en: Filters
sk: Filtre

en: Quick View
sk: Rýchly náhľad

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: All authors
sk: Všetci autori

en: All Icons
sk: Všetky ikony

en: 404 Page
sk: Stránka 404

en: Disable
sk: Zakázať

en: Enable
sk: Povoliť

en: First name
sk: Meno

en: Mobile Menu 2
sk: Mobilné menu 2

en: Mobile Menu 1
sk: Mobilné menu 1

en: Upload
sk: Nahrať

en: Image Size
sk: Veľkosť obrázka

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Import content
sk: Importovať obsah

en: images
sk: obrázky

en: users
sk: používatelia

en: View site
sk: Zobraziť stránku

en: Back
sk: Späť

en: Installing
sk: Inštalácia

en: Export
sk: Exportovať

en: Yes, I am sure
sk: Áno, som si istý

en: Upgrade Now
sk: Aktualizovať teraz

en: Search icon
sk: Hľadať ikonu

en: Upload Icon
sk: Nahrať ikonu

en: Select
sk: Vybrať

en: Remove Icon
sk: Odstrániť ikonu

en: Change Icon
sk: Zmeniť ikonu

en: Remove Product
sk: Odstrániť produkt

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: My Account
sk: Môj účet

en: Website:
sk: Webová stránka:

en: Website
sk: Webová stránka

en: Email:
sk: E-mail:

en: Work Hours
sk: Pracovná doba

en: Address
sk: Adresa

en: Mobile:
sk: Mobil:

en: Phone:
sk: Telefón:

en: Address:
sk: Adresa:

en: Change Image
sk: Zmeniť obrázok

en: Select Image
sk: Vybrať obrázok

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Image
sk: Obrázok

en: Font
sk: Písmo

en: Icon Size
sk: Veľkosť ikony

en: Shop
sk: Obchod

en: Cart
sk: Košík

en: Phone
sk: Telefón

en: Home
sk: Úvod

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Email address
sk: E-mail

en: All categories
sk: Všetky kategórie

en: Products
sk: Produkty

en: Read More
sk: Čítať viac

en: Gallery
sk: Galéria

en: Product
sk: Produkt

en: Add New Category
sk: Pridať kategóriu

en: Edit Category
sk: Upraviť kategóriu

en: All Categories
sk: Všetky kategórie

en: Search Category
sk: Hľadať kategóriu

en: Category
sk: Kategória

en: Categories
sk: Kategórie

en: Email
sk: E-mail

en: Name
sk: Meno

en: Mobile
sk: Mobil

en: Desktop
sk: Počítač

en: Your email
sk: Váš e-mail

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: File
sk: Súbor

en: Author
sk: Autor
